Spa & Sauna, Wellness Hotels Resorts

Geniet en ontspan met korting bij Thermen Bussloo

13 September 2019
Aanbiedingen Korting Thermen Bussloo

Geniet en ontspan met de aanbiedingen en korting bij Thermen Bussloo in Voorst. Dé nummer 1 in de top 3 beste sauna’s van Nederland en in de top 10 wellnessresorts van Nederland.

Acties, aanbiedingen en korting bij Thermen Bussloo 

 

Thermen Bussloo staat al jaren op nummer 1 als het beste wellnessresort van Nederland. Het wellnessresort staat bekend om haar vele wellnessfaciliteiten en een enorme keuze aan sauna’s en baden. Om je wellness moment te verlengen kan je overnachten in het bijbehorende hotel dat volledig is ingericht in oosterse sferen. Dat Thermen Bussloo populair is bewijzen de gewonnen awards wel, zo heeft het resort prijzen gewonnen voor:

 

  1. Beste Uitje van Nederland 2018;
  2. ANWB Leukste Uitje van Gelderland 2018;
  3. Winnaar Aufguss NK 2017.

 

Het is goed om te weten dat Thermen Bussloo regelmatig diverse acties, aanbiedingen en kortingen heeft zodat jij nog goedkoper kan genieten van een ontspannen wellness dag. Hieronder vind je de beste wellness deals van dit moment, klik op de link en je wordt direct doorgeleid naar de aanbieding.

 

  1. Dagentree via SpaOnline– €27,38 p.p. i.p.v. €36,50 p.p.
    *Reserveren verplicht, voucher maximaal 1 jaar geldig. 
  2. Bekijk de diverse wellness arrangementen vanaf €39,50

 

 

Thermen Bussloo Badenkaart actie

 

Wil jij vaker naar de sauna of ga je regelmatig naar één en dezelfde sauna zoals Thermen Bussloo? Dan kan een badenkaart bij Thermen Bussloo veel voordeliger zijn. Met een Thermen Bussloo badenkaart betaal je omgerekend eigenlijk maar €11,46 (vanafprijs) per bezoek en je krijgt als extra ook nog eens korting op behandelingen en op het lunch- of dinerbuffet. Welke badenkaart kies jij?

 

Maandag t/m donderdag 
10 badenkaartvan € 365,00voor € 169,-
20 badenkaartvan € 730,00voor € 329,-
10 badenkaart avond/ochtend*van € 230,00voor € 149,-
Alle dagen
10 badenkaartvan € 390,00voor € 189,-
20 badenkaartvan € 790,00voor € 369,-
10 badenkaart avond/ochtend*van € 260,00voor € 169,-

 

Meest verkocht!
10 badenkaart + 3 extra entree vouchers*
  • 10% korting op onze beautybehandelingen en massages
  • 10% korting op workshops en meerdaagse programma’s van het Banyan Centre
  • 25% korting op het lunch- en dinerbuffet
  • Er is altijd plek want reserveren niet verplicht én de badenkaart is niet persoonsgebonden
  • 50% korting op de entreeprijs bij onze zusjes Thermen Berendonck, Soesterberg en Bad Nieuweschans

*1 gratis entreevoucher voor Thermen Berendonck, 1 voor Thermen Soesterberg én 1 voor Thermen Bad Nieuweschans. Dat is driedubbel genieten!

 

Badenkaart Thermen Bussloo

Thermen Bussloo, sauna faciliteiten

 

Bij Thermen Bussloo kan je volop kiezen uit een uitgebreid sauna aanbod. Heb je behoefte aan even flink zweten, wil je genieten van een mooi uitzicht of een fijne geur opsnuiven?

 

    • Finse sauna;
    • Azië sauna;
    • Infrarood sauna met ligbanken;
    • Kelo Aufguss sauna;
    • Panorama sauna;
    • Saltarium;
    • Kelo aarde sauna;
    • Rozen sauna;
    • Vaulo bad sauna;
    • Geyser sauna;
    • Vier elementen sauna;
    • Houtgestookte Russische Banja sauna.

 

Thermen Bussloo

Badkledingdag Thermen Bussloo, iedere dinsdag

 

Ga jij liever niet naakt naar de sauna? Iedere dinsdag is het badkledingdag bij Thermen Bussloo. Je kan dan genieten van een ontspannen wellness dag in zwembroek, badpak of bikini. In 2019 kan je bij Thermen Bussloo op de onderstaande data in badkleding naar de sauna.

 

Juni4111825
Juli29162330
Augustus6132027
September3101724
Oktober18152229
November5121926
December310172431

 

Badkledingdag Thermen Bussloo

Thermen Bussloo review

 

Thermen Bussloo is gelegen in een mooie groene omgeving. Om precies te zijn ligt het in Voorst, tussen Apeldoorn en Zutphen in, in de provincie Gelderland. Vanaf de A1 rij je in tien minuten naar het resort toe en de stad Deventer ligt op ongeveer 20 minuten rijden. Het fijne van Thermen Bussloo vind ik de enorme diversiteit aan wellness faciliteiten. Je kan hier echt een hele dag vertoeven.

 

Tussendoor kan je relaxen in de lounge, een hapje eten in de brasserie Kelodrome, gebruik maken van een lunch- of dinerbuffet kan bij N-Joy en als je wil maken de koks daar zelfs een verse bowl voor je klaar naar wens. Heb je zin in een drie- vier- of zelfs 5 gangen diner? Schuif dan aan bij Restaurant Intens. Ook als niet gast kan je hier dineren en voor de culinaire liefhebbers is het leuk om te weten dat het restaurant een Bib Gourmand vermelding van Michelin heeft.

 

Het fijne vind ik dat je ook bij mooi weer volop kan genieten van alle faciliteiten buiten. Thermen Bussloo is gelegen aan Recreatieplas Bussloo, in het meer kan je ook zwemmen en er is een klein strandje. Wil je na een dag niet naar huis dan kan je overnachten in het wellness hotel.

 

Thermen Bussloo hotel

 

Hoe fijn is het dat je na een dag relaxen niet naar huis hoeft maar ook kan overnachten in Hotel Thermen Bussloo. Kies bijvoorbeeld voor een tweedaags verwenarrangement. Het fijne is dat je vanuit het hotel via een ondergrondse tunnel naar het wellnessresort kan. Zo kan je op je kamer lekker je badjas aantrekken en binnendoor richting de sauna.

 

Alle hotelkamers zijn voorzien van airconditioning, een flatscreentelevisie en een balkon. Voor diegene die ‘online’ willen is er gratis WiFi. Je kan kiezen voor uitzicht over het bos of op recreatieplas Bussloo. Heb je toch nog zin om na je relax dag iets te doen? Dan vind je het centrum van op 10 kilometer afstand.

 

Kijk even goed wat goedkoper is. Of je reserveert vanaf €89,50 een hotel arrangement inclusief ontbijt en twee dagen toegang tot de wellness faciliteiten. Of je kiest voor het zelf reserveren van je hotelovernachting en daarbij bijvoorbeeld de nu geldende ‘2e persoon gratis’ actie*.

 

 

Hotel Thermen Bussloo

 

*Genoemde acties zijn tijdelijk. Het kan zijn dat de actie voorbij is maar dit artikel nog niet is geüpdate. Voor meer info zie de disclaimer.

 

Thermen Bussloo arrangementen

 

Wil je alles uit je wellness dag halen? Kies dan voor een fijn wellness arrangement. Wil jij jezelf verwennen met een massage? Wil je volop genieten van de culinaire mogelijkheden bij Thermen Bussloo? Heb je zin in een beauty arrangement met je vriendin of wil je een duo behandeling met je partner? Of wordt het toch een hotelarrangement tijdens een badkledingdag of wil je een yoga en wellness weekend ervaren voor totale ontspanning? Thermen Bussloo heeft volop mogelijkheden qua arrangementen.

 

  1. Bekijk de diverse wellness arrangementen vanaf €39,50
  2. Lees de review van een yoga en wellness weekend bij Thermen Bussloo.

Contact en adres Thermen Bussloo

 

Wil je meer informatie over Thermen Bussloo? Heb je een specifieke vraag of ben je op zoek naar de openingstijden of wil je het adres weten? Je kan de receptie bereiken via telefoonnummer: 055 – 368 2640.

 

Openingstijden: Ma-Za 09.00 – 23.30 en op zondag 09.00 tot 23.00 uur
Adres: Bloemenksweg 38 – 7383 RN Voorst – Plan je route hier

 

Thermen Bussloo

 

Heb jij wel eens gebruikt gemaakt van aanbiedingen en korting bij Thermen Bussloo?

Print Friendly, PDF & Email
0

Leave a comment

Volg Wellness Spots

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief:

Wellness vakantie ideeën

___________________________

Wellness cadeaubonnen overzicht

___________________________

Wellness Scheveningen – Kurhaus Spa & Beauty

___________________________

Wellness Hotels Zuid-Limburg

___________________________

Top 10 Wellness in Nederland

___________________________

Ontvang de leukste wellness tips
Meld je aan voor wellness inspiratie en de beste sauna aanbiedingen
Laat je inspireren op www.wellnessspots.com.
Dankjewel voor je inschrijving op de nieuwsbrief!