Spa & Sauna, Wellness Hotels Resorts

Ontdek Thermen Soesterberg nu met korting!

13 September 2019
Met korting naar Thermen Soesterberg

Geniet van een sauna dagje en vertroetel jezelf door met korting naar Thermen Soesterberg te gaan. Thermen Soesterberg ligt centraal in Nederland tussen Amersfoort en Utrecht.   

Met korting naar Thermen Soesterberg

 

Thermen Soesterberg is gelegen tussen Utrecht en Amersfoort in een natuurlijke omgeving nabij de Utrechtse Heuvelrug. Het wellnessresort is onderdeel van de Quality Wellnessresorts groep, waar Thermen Bussloo, Thermen Berendonck en sinds kort ook Fontana Bad Nieuweschans onder valt.

 

Hou onze website in de gaten zodat je altijd op de hoogte bent hoe en wanneer je met korting naar Thermen Soesterberg kan. Op dit moment kan je gebruik maken van de onderstaande acties, kortingen en wellness arrangementen.

 

 

 

Badkledingdag: Iedere dinsdag van de maand is het badkledingdag bij Thermen Soesterberg;
Openingstijden: zondag – donderdag 10.00 – 23.00 uur en vrijdag en zaterdag van 10.00 – 23.30 uur;
Adres: Frits Koolhovenweg 8, 3769 TR Soesterberg – Plan je route hier.

 

Thermen Soesterberg

Thermen Soesterberg Badenkaart actie

 

Ga jij regelmatig naar Thermen Soestervberg? Dan kan je het beste tijdens de voordeelweken een badenkaart bij Thermen Soesterberg kopen. Dat is veel voordeliger! Omgerekend betaal je met een Thermen Soesterberg badenkaart eigenlijk maar €11,46 (vanafprijs) per bezoek. En dan krijg jij ook nog eens korting op allerlei extra’s zoals massages.

 

Maandag t/m donderdag 
10 badenkaartvan € 365,00voor € 169,-
20 badenkaartvan € 730,00voor € 329,-
10 badenkaart avond/ochtend*van € 230,00voor € 149,-
Alle dagen
10 badenkaartvan € 390,00voor € 189,-
20 badenkaartvan € 790,00voor € 369,-
10 badenkaart avond/ochtend*van € 260,00voor € 169,-

 

Meest verkocht!
10 badenkaart + 3 extra entree vouchers*
  • 10% korting op onze beautybehandelingen en massages
  • 10% korting bij het Banyan Centre in Thermen Bussloo
  • 25% korting op het lunch- en dinerbuffet
  • Reserveren niet verplicht én de badenkaart is niet persoonsgebonden
  • 50% korting op de entreeprijs bij onze zusjes Thermen Berendonck, Soesterberg en Bad Nieuweschans

*1 gratis entreevoucher voor Thermen Bussloo, 1 voor Thermen Berendonck en 1 voor Thermen Bad Nieuweschans. Dat is driedubbel genieten!

 

Thermen Soesterberg Badenkaart actie

 

Thermen Soesterberg 2e persoon gratis

 

Het blijft een fijne wellness actie die regelmatig boekbaar is bij diverse wellnessresorts in Nederland. Wil jij extra voordelig samen genieten van een dagje sauns? Reserveer dan nu met de ‘2e persoon gratis toegang’. Normaal gesproken betaal je €36,50 per persoon voor een dagentree, nu kan je voor €18,25 per persoon een hele dag genieten samen.

 

  • 2e Persoon gratis toegang – uitverkocht!

 

Thermen Soesterberg Hotel

 

Wil jij na een dag relaxen nog niet naar huis en graag overnachten? Dan kan dat bij het hotel van Thermen Soesterberg. Direct aan de parkeerplaats van Thermen Soesterberg ligt hotel Kontakt der Kontinenten. Het conferentiehotel is gevestigd in een voormalig missiehuis en klooster en is gelegen in het nationale park De Utrechtse Heuvelrug.

 

De meeste hotelkamers hebben uitzicht op het bos, de binnenplaats of op de kloostertuin. Na je overnachting kan je in de nabije omgeving fijne wandelingen maken of fietsen huren. Er zijn ook oplaadpunten voor elektrische auto’s beschikbaar.

 

 

Sauna faciliteiten Thermen Soesterberg


Bij Thermen Soesterberg kan je de gehele dag genieten van allerlei sauna’s. Zo zijn er maar liefst 12 verschillende sauna’s.

 

  1. Zoutsteensauna
  2. Sauna Theater
  3. Vijversauna
  4. Panorama sauna
  5. Finse Sauna
  6. Kristalsauna
  7. Berkensauna
  8. Infrarood sauna
  9. Maa sauna
  10. Rozen sauna
  11. Goed gesprek sauna
  12. Kruiden sauna en een Saltarium.

 

Thermen Soesterberg dinsdag badkledingdag

 

Ga je liever niet ongekleed naar de sauna? Dan zijn de speciale badkledingdagen ideaal. Bij Thermen Soesterberg is het iedere dinsdag badkledingdag. Dat betekent dat je in 2019 op de onderstaande data in badkleding naar de sauna mag.

 

Mei7142128
Juni4111825
Juli29162330
Augustus6132027
September3101724
Oktober18152229
November5121926
December310172431

 

Thermen Soesterberg adres en telefoonnummer

 

Thermen Soesterberg ligt tussen Amersfoort en Utrecht. Vanaf het centrum van Utrecht rij je er in maximaal een half uur naar toe en vanaf Amersfoort is het ongeveer een kwartier rijden. Het adres van Thermen Soesterberg is: Frits Koolhovenweg 8, 3769 TR Soesterberg.

 

Wil je nog iets vragen? Dan kan je de receptie van Thermen Soesterberg bereiken op telefoonnummer: 033 462 2460.

 

Wil jij ook met korting naar Thermen Soesterberg?

Print Friendly, PDF & Email
3

Leave a comment

Volg Wellness Spots

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief:

Wellness vakantie ideeën

___________________________

Wellness cadeaubonnen overzicht

___________________________

Wellness Scheveningen – Kurhaus Spa & Beauty

___________________________

Wellness Hotels Zuid-Limburg

___________________________

Top 10 Wellness in Nederland

___________________________

Ontvang de leukste wellness tips
Meld je aan voor wellness inspiratie en de beste sauna aanbiedingen
Laat je inspireren op www.wellnessspots.com.
Dankjewel voor je inschrijving op de nieuwsbrief!