Hotspots

Ontspannen en relaxen met korting bij wellness Elysium Bleiswijk

29 March 2018
wellness korting Elysium Bleiswijk

Zin in een dagje ontspannen en relaxen? Geniet van wellness korting Elysium Bleiswijk. Wellnessresort Elysium heeft genoeg wellness faciliteiten voor een dagje sauna met vriendinnen.

Wellnessresort Elysium Bleiswijk

 

Sauna en wellnessresort Elysium Bleiswijk staat in de wellnessresorts top 10 van Nederland. Wellnessresort Elysium ligt in natuurgebied de Rottermeren, nabij Bleiswijk. Een dagje sauna bij Elysium is een ontspannen rondreis door de wereld. Geniet van Arabische sferen in de Turkse hamam, laat warme watervallen over je gezicht stromen en kijk je ogen uit in het ‘Duizend-en-een-nacht’ binnenzwembad met sterrenplafond.

 

Is het lekker en zonnig weer? Ook dan is een dagje wellness bij Elysium een aanrader. De buitentuin heeft een uitgebreid aanbod aan  wellness faciliteiten. Van dompelbaden tot bubbelbaden en bovendien de keuze uit vele sauna’s. Er is zelfs een strand aangelegd met een duinpan waardoor het lijkt alsof je aan het naakt recreëren bent in de duinen.

 

Badkledingdag Elysium: Elke maandag is het badkledingdag bij wellnessresorts Elysium.
Openingstijden Elysium: Zo-Do 10.00 – 23.00 / Vrij-Za 10.00 tot 24.00 uur
Adres Elyusium: Kooilaan 1 – 2665 KR Bleiswijk

 

Wellnessresort Elysium Bleiswijk

 

Wellness korting Elysium Bleiswijk

 

Dubbelop genieten als je voordelig naar Elysium gaat. Er zijn altijd acties een aanbiedingen bij Elysium, dus maak er gebruik van. Een wellness arrangement met vriendinnen, een vrienden uitje, leuke dingen doen met je moeder of met je partner. Of geniet jij liever alleen van een relax dag? Let er wel op dat kortingen soms niet geldig zijn op badkleding dagen.

 

Via de onderstaande linken kan je direct alle kortingen bij Elysium zien qua acties en arrangementen. Goedkoop naar Elysium in Bleiswijk kan als je van te voren tickets besteld. Via de genoemde linken wordt je ten slotte automatisch doorgelinkt naar de website van Elysium zelf en betaald daarvoor niets extra’s.

 

 

wellness Elysium Bleiswijk

 

Groupon, Vakantieveilingen, Kruidvat of ANWB Elysium

 

Waarom zou je meer betalen als het goedkoper kan? Dat is ook altijd mijn gedachte. En daarom zoek ik altijd naar kortingsacties voor Elysium als ik zin heb in een dagje wellness. Hou er rekening mee dat websites die zeggen goedkoper te zijn, niet altijd daadwerkelijk goedkoper zijn. Via Groupon is een dagentree of avondentree vaak duurder dan dat je direct je tickets reserveert bij Elysium.

 

Wordt er een wellness deal aangeboden via Vakantieveilingen voor Elysium? Check de wellness deal goed die wordt aangeboden. Wat is inclusief en wat is exclusief? Gaat het alleen om entree of krijg je er iets lekkers bij? Soms zie ik de biedingen zo oplopen dat het uiteindelijk duurder is dan dat je rechtstreeks je tickets voor wellnessresort Elysium koopt.

 

Hetzelfde geldt voor korting via Kruidvat voor Elysium of korting via ANWB. Of misschien heb jij wel een kortingsbon voor Elysium via de Postcode Loterij agenda. Ik raad je aan om altijd even de prijzen online te checken zodat je zeker weet of je echt voordeliger naar Elysium gaat of dat je uiteindelijk duurder uit bent.

 

Elysium Groupon: entree voor Elysium via Groupon is duurder dan als je de entree rechtstreeks online koopt bij Elysium.
Elysium Vakantieveilingen: via Vakantieveilingen is regelmatig duurder dan als je de entree rechtstreeks online koopt bij wellnessresort Elysium.

 

 

Korting wellness Elysium Bleiswijk

 

2e persoon gratis Elysium of 2e persoon 1 Euro

 

Let op bij acties voor 2e persoon gratis of 2e persoon 1 Euro. Bij de actie 2e persoon gratis betaalde je €16,75 per persoon. Dat was dezelfde prijs als online direct je tickets boeken bij Elysium. Momenteel is de 2e persoon gratis en 1 Euro bij Elysium niet meer beschikbaar. Wil je de €16,75 per persoon deal alsnog? Of zoals ze zeggen 50% korting op dagentree. Dan moet je er een behandeling bij reserveren.

 

De dagentree met korting kost bij Elysium €19,95. Normaal gesproken betaal je €33,50 per persoon. De 2e persoon gratis Elysium deal was dus een marketingtruc. Kortom gebruik en geniet van wellness korting Elysium Bleiswijk.

 

Wellness faciliteiten Elysium

 

Wellnessresort Elysium heeft maar liefst 23 sauna’s! 23!!! Een dagje sauna kan zo echt de hele dag duren.

 

  • Jetstreambaden, en een laguna, een grote saunatuin, verder een oriëntaals bad en tot slot een uitgebreide hammamruimte. De hammamruimte heeft een rust, stoom, bad- en behandelruimte.
  • Er zijn maar liefst 23 soorten sauna’s. Van een bamboe- en alpenkruiden tot dennen, heksen en een Marrakech sauna.

 

Wellness faciliteiten Elysium

 

Badkledingdag Elysium

 

Wil jij liever niet naakt naar de sauna maar gewoon je badpak of bikini aanhouden? Bij wellnessresort Elysium is het elke maandag badkledingdag. Hou er wel rekening mee dat het dan extra druk kan zijn. Ook is het soms niet mogelijk om met korting naar een badkledingdag te gaan. Dus kijk eerst goed of de wellness korting Elysium Bleiswijk ook op badkleding dagen geldig is of niet.

 

Maand
Maart 20185121926
April 20189162330
Mei 201871428
Juni 20184111825
Juli 201829162330
Augustus 201861320
September 20183101724
Oktober 201818152229
November 20185121926
December 2018

Elysium contact

 

Heb jij naar aanleiding van dit artikel nog vragen? Kan je het antwoord niet vinden bij de meest gestelde vragen op de website van Elysium zelf of is er iets anders dat je wilt bespreken? Neem dan contact op met Elysium via telefoonnummer 088-0064811. Wellnessresort Elysium is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur. Tijdens weekenden en feestdagen is het wellnessresort van 09:00 tot 12:00 uur bereikbaar.

 

Kijk jij eerst naar kortingen of ga je direct naar Elysium in Bleiswijk?

Print Friendly, PDF & Email
1

Leave a comment

Follow Wellness Spots

Wellness vakantie ideeën

___________________________

Wellness cadeaubonnen overzicht

___________________________

Wellness Scheveningen – Kurhaus Spa & Beauty

___________________________

Wellness Hotels Zuid-Limburg

___________________________

Top 10 Wellness in Nederland

___________________________

Schrijf je nu in voor de maandelijkse nieuwsbrief:

Ontvang de leukste wellness tips
Meld je aan voor wellness inspiratie en de beste sauna aanbiedingen
Laat je inspireren op www.wellnessspots.com.
Thank you for subscribe our newsletter